DB25-PL-24
DigiKeyn tuotenumero
2057-DB25-PL-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DB25-PL-24
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DB25-PL-24 -mallit
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Osan tila
Aktiivinen
Takaosan väli
0,319" (8,10mm)
Liittimen malli
Ominaisuudet
Levyn lukitus, Maadoitussisennykset
Jänniteluokitus
250VAC
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (4-40)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C