DB25-PD-SL
DigiKeyn tuotenumero
2057-DB25-PD-SL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DB25-PD-SL
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
25 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Kategoria
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Valm.
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
Flash
Pakkaustapa
Kaukalo
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Osan tila
Aktiivinen
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Liittimen malli
Ominaisuudet
Maadoitussisennykset
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Jänniteluokitus
250VAC
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Releen koskettimet
Stanssattu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
3 (DB, B)
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Laipan ominaisuus
Kaapelin puoli (4-40)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C