ASH7KW-32.768KHZ-L-T
DigiKeyn tuotenumero
535-12059-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-12059-1-ND - Cut Tape (CT)
535-12059-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ASH7KW-32.768KHZ-L-T
Kuvaus
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,2V – 5,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ASH7KW-32.768KHZ-L-T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,2V – 5,5V
Valm.
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
1,8µA (tyyp.)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Pääresonaattori
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x1,5)
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,039" (1,00mm)