OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC
DigiKeyn tuotenumero
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCCT-ND - Cut Tape (CT)
2195-OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
Kuvaus
OSC XO 32.7680KHZ SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz XO (standardi) CMOS Oskillaattori 1,2V – 5,5V Käyttöönotto/käytöstä poisto 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OM-7604-C7-32.768KHZ-20PPM-TA-QC -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
1,2V – 5,5V
Valm.
Taajuuden vakaus
±20ppm ved 25°C
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
0,5µA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x1,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)