CX3225CA12000D0KPSC1
DigiKeyn tuotenumero
478-CX3225CA12000D0KPSC1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-CX3225CA12000D0KPSC1CT-ND - Cut Tape (CT)
478-CX3225CA12000D0KPSC1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CX3225CA12000D0KPSC1
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±30ppm Kiteet 8pF 200 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
200 Ohms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (3,2x2,5)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
8pF