ABM10-167-12.000MHZ-T3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
ECS Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Raltron Electronics
Varastossa: 1 229
Tekniset tiedot
12 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 125 Ohms 4-SMD, ei johtoa