0438.375WR
DigiKeyn tuotenumero
F2944TR-ND - Rullattu teippi (TR)
F2944CT-ND - Cut Tape (CT)
F2944DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0438.375WR
Kuvaus
FUSE BRD MT 375MA 32VAC 63VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
27 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
375 mA 32 V AC 63 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0438.375WR -mallit
50A
Sulamisen I²t
0.0041
Hyväksyjä
CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,061" pit. x 0,033" lev. x 0,020" kork. (1,54mm x 0,85mm x 0,50mm)
Jänniteluokitus – AC
32 V
DC-resistanssi kylmänä
1.247 Ohms