R2520-12.000-8-1030-EXT-TR
DigiKeyn tuotenumero
2151-R2520-12.000-8-1030-EXT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
2151-R2520-12.000-8-1030-EXT-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
2151-R2520-12.000-8-1030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R2520-12.000-8-1030-EXT-TR
Kuvaus
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 MHz ±10ppm Kiteet 8pF 180 Ohms 4-SMD, ei johtoa
Kategoria
Kuormakapasitanssi
8pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
180 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
12 MHz
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (2,5x2)
Taajuuden vakaus
±30ppm
Koko/mitat
0,098" pit. x 0,079" lev. (2,50mm x 2,00mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)