ABLNO-V-100.000MHZ-T2
DigiKeyn tuotenumero
535-12341-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-12341-1-ND - Cut Tape (CT)
535-12341-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLNO-V-100.000MHZ-T2
Kuvaus
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS
Tarkka kuvaus
100 MHz VCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
EDA/CAD-mallit
ABLNO-V-100.000MHZ-T2 -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±18ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
35mA
Koko/mitat
0,563" pit. x 0,343" lev. (14,30mm x 8,70mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)