CM3440Z171R-10
DigiKeyn tuotenumero
240-2463-2-ND - Rullattu teippi (TR)
240-2463-1-ND - Cut Tape (CT)
240-2463-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CM3440Z171R-10
Kuvaus
CMC 20A 2LN 170 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 170 Ohms @ 100 MHz 20A DCR 1MOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CM3440Z171R-10 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
20A
Valmistaja
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
1MOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
100V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,335" pit. x 0,395" lev. (8,51mm x 10,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,413" (10,49mm)
Impedanssi taajuudella
170 Ohms @ 100 MHz