ABLNO-V-100.000MHZ
DigiKeyn tuotenumero
ABLNO-V-100.000MHZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABLNO-V-100.000MHZ
Kuvaus
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ LVCMOS
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz VCXO LVCMOS Oskillaattori 3,3V 4-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ABLNO-V-100.000MHZ -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±18ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Nauha
Virta - syöttö (maks.)
35mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
4-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (14,3x8,7)
Taajuus
Koko/mitat
0,563" pit. x 0,343" lev. (14,30mm x 8,70mm)
Lähtö
LVCMOS
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,217" (5,50mm)