HF625/34-100M
DigiKeyn tuotenumero
HF34S-100-ND
19-HF625/34-100M-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HF625/34-100M
Kuvaus
CBL RIBN 34COND 0.039 GRY 328.1'
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Enter Number of Meters in Order Quantity - Flat Ribbon Cable Gray 34 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable
Kategoria
Vaipan väri
Valm.
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Sarja
Kaapelin leveys
1,339" (34,00mm)
Pakkaustapa
Kela
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyolefiini (PO)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300 V
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Johtimien lukumäärä
34
Luokitukset
UL-tyyli 21682
Jako
Ominaisuudet
Irrotettavissa vetämällä
Pituus
328,1' (100,00m)
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Johdon paksuus
28 AWG
Ensimmäinen johdinmerkki
Punainen
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG