HF625/34-100M
DigiKeyn tuotenumero
HF34S-70-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HF625/34-100M
Kuvaus
CBL RIBN 34COND 0.039 GRY 229.7'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 34 Johdinta 0,039" (1,00mm) Litteä kaapeli 229,7' (70,00m)
Kategoria
Vaipan väri
Valm.
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Sarja
Kaapelin leveys
1,339" (34,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyolefiini (PO)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
300 V
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Johtimien lukumäärä
34
Luokitukset
UL-tyyli 21682
Jako
Ominaisuudet
Irrotettavissa vetämällä
Pituus
229,7' (70,00m)
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Johdon paksuus
28 AWG
Ensimmäinen johdinmerkki
Punainen
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG