929974-01-10-RK on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
3M
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
929974-01-10-RK
DigiKeyn tuotenumero
929974E-01-10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929974-01-10-RK
Kuvaus
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
100,0µin (2,54µm)
Eristyksen korkeus
0,325" (8,25mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,125" (3,18mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
1500V
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin muoto
Neliö
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Terminointi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
100,0µin (2,54µm)
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Korvaa (1)
OsanumeroValmistaja Saatavana oleva määräDigiKeyn tuotenumero Yksikköhinta Korvaava tyyppi
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Varastossa: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB