929400-01-10-RK
DigiKeyn tuotenumero
929400E-01-10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929400-01-10-RK
Kuvaus
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,295" (7,49mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,535" (13,59mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,110" (2,79mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
200,0µin (5,08µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Polysykloheksyleenidimetyleenitereftalaatti (PCT)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2,5A
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 1 417
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 1POS
Varastossa: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Varastossa: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Varastossa: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM