929984-01-10-RK on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Preci-Dip
Varastossa: 2 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Mill-Max Manufacturing Corp.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
Varastossa: 300
Samtec Inc.
10 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
929984-01-10-RK
DigiKeyn tuotenumero
929984-01-10-RK-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
929984-01-10-RK
Kuvaus
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
929984-01-10-RK -mallit
Eristyksen korkeus
0,150" (3,81mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,125" (3,18mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
1000V