Kuituoptiset kaapelit

Tulokset : 34 523
Valmistaja
3MAdvantech CorpAKYGAAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsATGBICSBanner Engineering CorporationBel Inc.
Sarja
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
Pakkaustapa
IrtotavaraKaukaloKelaKoteloKoteloPussiRullattu teippi (TR)Vähittäismyyntipakkaus
Tuotteen status
AktiivinenValmistus lopetettu Digi-KeylläVanhentunutViimeinen ostohetki
1. liitin
-APFCS-dupleksiFC (2)FCFC-dupleksiFC/APCFC/UPCFGTFJFPDFPT
2. liitin
-APFCS-dupleksiFC (2)FCFC-dupleksiFC/APCFC/UPCFSMAHSSDC2KaapeliLC (12)
Kaapelin halkaisija
0,01" (0,3mm)0,02" (0,5mm)0,02" (0,6mm)0,03" (0,9mm)0,04" (1,0mm)0,05" (1,3mm)0,06" (1,6mm)0,06" (1,6mm), 0,13" (3,4mm)0,07" (1,8mm)0,08" (2,0mm)0,08" (2,0mm), 0,16" (4,0mm)0,09" (2,2mm)
Kaapelin tyyppi
-AvausBIF-kuitu (taipumista kestävä)Fiber FanoutKaksi toisiinsa liitettyäKuitupaikkaNauhakuituPuskuroitu kuituRunkoSilmukka
Ominaisuudet
6 kpl12 kpl-Avattava johdeköysiIP20IP20, KaiutinkaapeliIP20, Matala savunmuodostusIP65, IP67IP66, IP68, IP69KIP67IP67, KansiIP68
Kuitutyyppi
1,6/1258/1258,2/1258,3/1258,3/125, 62,5/1259/1259,5/12550/12550/25052/12562,5/125200/230980/1000-
Pituus - yhteensä
0,3' (0,1m), 0,4' (0,1m)0,47' (130mm)0,49' (150mm)0,50' (152mm)0,56' (170mm)0,59' (180mm)0,66' (200mm)0,67' (203mm)0,82' (250mm)0,98' (300mm)1,00' (305mm)1,02' (310mm)
Tyyppi
-Dupleksi, OS2Dupleksi, POFDuplex, OM1Duplex, OM2Duplex, OM3Duplex, OM4Duplex, OS1MultimodeMultimode, DupleksiMultimode, Dupleksi, GOFMultimode, Dupleksi, GOF, OM1
Luokitukset
-FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
Varastointivaihtoehdot
Ympäristövaihtoehdot
Media
MARKKINAPAIKAN TUOTE
34 523Tulokset

Näytetään
/ 34 523
Vertaa
Valm. osa #
Saatavana oleva määrä
Hinta
Sarja
Pakkaus
Tuotteen status
1. liitin
2. liitin
Kaapelin halkaisija
Kaapelin tyyppi
Ominaisuudet
Kuitutyyppi
Pituus - yhteensä
Tyyppi
Luokitukset
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
894
Varastossa
1 : 6,83000 €
Irtotavara
Irtotavara
Aktiivinen--0,09" (2,2mm)Puskuroitu kuituVaimennin-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS SERIES
HFBR-RNS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
794
Varastossa
1 : 6,83000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenVersaLinkVersaLink0,09" (2,2mm)Puskuroitu kuituVaimennin-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS002Z
HFBR-RNS002Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M
Broadcom Limited
259
Varastossa
1 : 8,41000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenSCSC0,09" (2,2mm)Kaksi toisiinsa liitettyä--6,6' (2,0m)POF-
HFBR-RNS005Z
HFBR-RNS005Z
FIBER OPTIC CBL POF 5M
Broadcom Limited
177
Varastossa
1 : 11,52000 €
Irtotavara
Irtotavara
Aktiivinen--0,09" (2,2mm)Puskuroitu kuituVaimennin-16,4' (5,0m)POF-
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
321
Varastossa
650
Tehdas
1 : 16,68000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäMatala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli50/1251,64' (500mm)Multimode, Dupleksi, OM3LSZH
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
869
Varastossa
1 700
Tehdas
1 : 17,02000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli62,5/1251,00' (305mm)Multimode, DupleksiFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
172
Varastossa
22 400
Tehdas
1 : 17,02000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäMatala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli50/1253,3' (1,0m)Multimode, Dupleksi, OM3LSZH
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
403
Varastossa
780
Tehdas
1 : 22,34000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäMatala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli50/12516,4' (5,0m)Multimode, Dupleksi, OM3LSZH
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
50
Varastossa
1 : 348,57000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksi (4)MTP0,12" (3,0mm)-Painesäiliö50/1259,8' (3,0m)Multimode, Dupleksi-
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8 949
Varastossa
6 450
Tehdas
1 : 7,17000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenTOSLINK-pistotulppaTOSLINK-pistotulppa----6,6' (2,0m)--
HFBR-RTD001Z
HFBR-RTD001Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 1M
Broadcom Limited
543
Varastossa
1 : 12,53000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi0,09" (2,2mm)Kaksi toisiinsa liitettyäVaimennin, Kaiutinkaapeli-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RMD001Z
HFBR-RMD001Z
FIBER OPTIC CBL SC SC POF 1M
Broadcom Limited
406
Varastossa
1 : 12,53000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenSC dupleksiSC dupleksi0,09" (2,2mm)Kaksi toisiinsa liitettyäVaimennin, Kaiutinkaapeli-3,3' (1,0m)POF-
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
157
Varastossa
1 : 13,50000 €
Kotelo
-
Kotelo
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi0,12" (3,0mm)--62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, Dupleksi, OM1-
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
318
Varastossa
1 350
Tehdas
1 : 17,31000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenST (2)ST (2)-Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli62,5/1253,00' (914mm)Multimode, DupleksiFDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
1 008
Varastossa
200
Tehdas
1 : 17,70000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiST (2)-Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli62,5/1256,6' (2,0m)Multimode, DupleksiFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
150
Varastossa
2 230
Tehdas
1 : 18,47000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, DupleksiFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
113
Varastossa
10 200
Tehdas
1 : 18,79000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäMatala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli50/1256,6' (2,0m)Multimode, Dupleksi, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
343
Varastossa
900
Tehdas
1 : 19,69000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi0,12" (3,0mm)Puskuroitu kuitu-62,5/1259,8' (3,0m)Multimode, Dupleksi-
N370 M Series
N370-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
116
Varastossa
6 450
Tehdas
1 : 23,35000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli8,3/1259,8' (3,0m)Singlemode, DupleksiFDDI, OFNR
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
158
Varastossa
1 : 30,46000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenSC dupleksiSC dupleksi0,09" (2,2mm)Kaksi toisiinsa liitettyäVaimennin, Kaiutinkaapeli-32,8' (10,0m)POF-
F92ERLNLNSNM00x
F92ERLNLNSNM001
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Panduit Corp
61
Varastossa
1 : 49,83000 €
Irtotavara
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi0,06" (1,6mm)Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli9/1253,3' (1,0m)Singlemode, Dupleksi, OS2OFNR
N302-xxM Series
N302-30M
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 30M
Tripp Lite
43
Varastossa
300
Tehdas
1 : 53,82000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenST (2)ST (2)-Kaksi toisiinsa liitettyäKoroke, Kaiutinkaapeli62,5/12598,4' (30,0m)Multimode, DupleksiFDDI, OFNR
MFMF-3ATPXXX
MFMF-3ATP050
FIBER OPTIC CBL MPO-MPO 5M
Bel Inc.
47
Varastossa
1 : 64,17000 €
Pussi
-
Pussi
AktiivinenMPOMPO0,12" (3,0mm)--50/12516,4' (5,0m)Multimode, OM3-
N820 M Series
N820-30M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M
Tripp Lite
71
Varastossa
430
Tehdas
1 : 71,32000 €
Irtotavara
-
Irtotavara
AktiivinenLC-dupleksiLC-dupleksi-Kaksi toisiinsa liitettyäMatala savunmuodostus, Kaiutinkaapeli50/12598,4' (30,0m)Multimode, Dupleksi, OM3LSZH
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
119
Varastossa
1 : 11,88000 €
Pussi
-
Pussi
AktiivinenTOSLINK-pistotulppaTOSLINK-pistotulppa0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0m)--
Näytetään
/ 34 523

Kuituoptiset kaapelit


Kuituoptiikka sisältää kaapelit, joissa lasi- tai muovilanka on suljettu vaippamateriaalin sisään.