YC248-FR-0722RL
DigiKeyn tuotenumero
13-YC248-FR-0722RLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-YC248-FR-0722RLCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YC248-FR-0722RL
Kuvaus
RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1606
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 8 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1606, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
YC248-FR-0722RL -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valmistaja
YAGEO
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
DDRAM, SDRAM
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
22
Pakkaus / kotelo
1606, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,157" pit. x 0,063" lev. (4,00mm x 1,60mm)
Vastusten lukumäärä
8
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)
Nastojen lukumäärä
16
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
62,5mW