YC164-FR-07330RL
DigiKeyn tuotenumero
13-YC164-FR-07330RLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-YC164-FR-07330RLCT-ND - Cut Tape (CT)
13-YC164-FR-07330RLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YC164-FR-07330RL
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206
Tarkka kuvaus
330 Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
EDA/CAD-mallit
YC164-FR-07330RL -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Resistanssi (ohmia)
330
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Teho elementtiä kohden
62,5mW