YC124-FR-0733RL
DigiKeyn tuotenumero
YC124F-33TR-ND - Rullattu teippi (TR)
YC124F-33CT-ND - Cut Tape (CT)
YC124F-33DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YC124-FR-0733RL
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Tarkka kuvaus
33 Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
EDA/CAD-mallit
YC124-FR-0733RL -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Resistanssi (ohmia)
33
Pakkaus / kotelo
0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,039" lev. (2,00mm x 1,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)
Teho elementtiä kohden
62,5mW