YC124-FR-0733KL
DigiKeyn tuotenumero
13-YC124-FR-0733KLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-YC124-FR-0733KLCT-ND - Cut Tape (CT)
13-YC124-FR-0733KLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
YC124-FR-0733KL
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33k Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
YC124-FR-0733KL -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valmistaja
YAGEO
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
DDRAM, SDRAM
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
33k
Pakkaus / kotelo
0804, kupera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,039" lev. (2,00mm x 1,00mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)
Nastojen lukumäärä
8
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
62,5mW