TC164-FR-0749R9L
DigiKeyn tuotenumero
13-TC164-FR-0749R9LTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-TC164-FR-0749R9LCT-ND - Cut Tape (CT)
13-TC164-FR-0749R9LDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TC164-FR-0749R9L
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
49,9 Ohm ±1% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TC164-FR-0749R9L -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Valmistaja
YAGEO
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q200
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
DDRAM, SDRAM
Piirin tyyppi
Eristetty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi (ohmia)
49,9
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Vastusten lukumäärä
4
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Nastojen lukumäärä
8
Päätuotenumero
Teho elementtiä kohden
62,5mW