SQG50ZJB-EAU33R
DigiKeyn tuotenumero
13-SQG50ZJB-EAU33R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SQG50ZJB-EAU33R
Kuvaus
RES WW 50W CEMENT 5% 33 OHM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 Ohms ±5% 50W Kierresuojattu Koteloidut vastukset
Toimintalämpötila
-55°C – 350°C
Valm.
Ominaisuudet
Pulsseja kestävä
Sarja
Kiinnitysominaisuus
Kannattimet
Koko/mitat
3,543" pit. x 0,748" lev. (90,00mm x 19,00mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,807" (20,50mm)
Resistanssi
33 Ohms
Johtimen tyyppi
Pikaliittimet
Toleranssi
±5%
Pakkaus / kotelo
Radiaalinen, suorakulmainen kotelo
Teho (wattia)
50W
Luokka
Koostumus
Kierresuojattu
Hyväksyntä
Lämpötilakerroin
±250ppm/°C