SMD1812B200TF/30
DigiKeyn tuotenumero
13-SMD1812B200TF/30TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMD1812B200TF/30CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMD1812B200TF/30DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMD1812B200TF/30
Kuvaus
PPTC 1812 30V 2A 0.8W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 30V 2 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Kategoria
Laukaisuaika
2 s
Valmistaja
YAGEO
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
20 mOhms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
90 mOhms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
30V
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
2 A
Paksuus (maks.)
0,061" (1,55mm)
Virta - laukaisu (It)
4 A
Hyväksyjä
cUL, TUV, UL
Virta - maks.
40 A