SMD1206B010TF/60 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Thinking Electronics
Varastossa: 8 792
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 50 172
Tekniset tiedot
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 60V 100 mA Ih Kiinnitys pintaan 1206 (3216 metrinen), kovera
SMD1206B010TF/60
DigiKeyn tuotenumero
13-SMD1206B010TF/60TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMD1206B010TF/60CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMD1206B010TF/60DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMD1206B010TF/60
Kuvaus
PPTC 1206 60V 0.1A 0.6W
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Laukaisuaika
1 s
Valmistaja
YAGEO
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
1.6 Ohms
Sarja
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
15 Ohms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Polymeerinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen), kovera
Jännite - maksimi
60V
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,062" lev. (3,20mm x 1,58mm)
Virta - pito (Ih) (maks.)
100 mA
Paksuus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Virta - laukaisu (It)
250 mA
Hyväksyjä
cUL, TUV, UL
Virta - maks.
100 A