SMBJ90A/TR13
DigiKeyn tuotenumero
13-SMBJ90A/TR13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMBJ90A/TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMBJ90A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ90A/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
146V Puristusliitin 4,1A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
146V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,1A
Sarja
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
90V
Pakkaus / kotelo
DO-214AA, SMB
Jännite - läpilyönti (min)
100V