SMBJ85A/TR13
DigiKeyn tuotenumero
13-SMBJ85A/TR13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMBJ85A/TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMBJ85A/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMBJ85A/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AA
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
137V Puristusliitin 4,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
137V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
4,4A
Sarja
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
85V
Jännite - läpilyönti (min)
94,4V