SMAJ26A/TR7
DigiKeyn tuotenumero
13-SMAJ26A/TR7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMAJ26A/TR7CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMAJ26A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ26A/TR7
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
26V
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V