SMAJ16A/TR7
DigiKeyn tuotenumero
13-SMAJ16A/TR7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-SMAJ16A/TR7CT-ND - Cut Tape (CT)
13-SMAJ16A/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ16A/TR7
Kuvaus
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26V Puristusliitin 15,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
26V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
15,4A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
16V
Jännite - läpilyönti (min)
17,8V