RT1206WRD078K66L
DigiKeyn tuotenumero
RT1206WRD078K66L-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT1206WRD078K66L
Kuvaus
RES SMD 8.66KOHM 0.05% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.66 kOhms ±0,05% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Ohutkalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RT1206WRD078K66L -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)