RT0805WRB0720KL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Susumu
Varastossa: 84 263
Tekniset tiedot
Suora
Susumu
Varastossa: 9 651
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
Samankaltainen
Stackpole Electronics Inc
20 kOhms ±0,05% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Ohutkalvo
RT0805WRB0720KL
DigiKeyn tuotenumero
RT0805WRB0720KL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RT0805WRB0720KL
Kuvaus
RES SMD 20K OHM 0.05% 1/8W 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RT0805WRB0720KL -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Lämpötilakerroin
±10ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)