RSF100JB-73-2K7
DigiKeyn tuotenumero
13-RSF100JB-73-2K7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSF100JB-73-2K7
Kuvaus
RES 2.7K OHM 5% 1W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.7 kOhms ±5% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekinkestävä, Turva Metallioksidikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RSF100JB-73-2K7 -mallit
Kategoria
Koostumus
Valm.
Ominaisuudet
Liekinkestävä, Turva
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 235°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,177" halk. x 0,453" pit. (4,50mm x 11,50mm)