RE0603FRE07806KL
DigiKeyn tuotenumero
13-RE0603FRE07806KL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RE0603FRE07806KL
Kuvaus
RES 806K OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
806 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)