RC1206JR-07330RL
DigiKeyn tuotenumero
311-330ERTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-330ERCT-ND - Cut Tape (CT)
311-330ERDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC1206JR-07330RL
Kuvaus
RES 330 OHM 5% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RC1206JR-07330RL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)