RC1206FR-0710RL
DigiKeyn tuotenumero
311-10.0FRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-10.0FRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-10.0FRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC1206FR-0710RL
Kuvaus
RES 10 OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RC1206FR-0710RL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)