RC1206FR-0710KL on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Samankaltainen
Samankaltainen
Bourns Inc.
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Parannus
10 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo