RC0805JR-071K3L
DigiKeyn tuotenumero
311-1.3KARTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1.3KARCT-ND - Cut Tape (CT)
311-1.3KARDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0805JR-071K3L
Kuvaus
RES 1.3K OHM 5% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
1.3 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0805JR-071K3L -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)