RC0805JR-07100KL
DigiKeyn tuotenumero
311-100KARTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-100KARCT-ND - Cut Tape (CT)
311-100KARDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0805JR-07100KL
Kuvaus
RES 100K OHM 5% 1/8W 0805
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Piirivastukset 0805 (2012 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0805JR-07100KL -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,024" (0,60mm)