RC0603JR-0710KL
DigiKeyn tuotenumero
311-10KGRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-10KGRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-10KGRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0603JR-0710KL
Kuvaus
RES 10K OHM 5% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0603JR-0710KL -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)