RC0603FR-0747KL
DigiKeyn tuotenumero
311-47.0KHRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-47.0KHRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-47.0KHRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0603FR-0747KL
Kuvaus
RES 47K OHM 1% 1/10W 0603
Tarkka kuvaus
47 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0603FR-0747KL -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)