RC0603FR-0710KL
DigiKeyn tuotenumero
311-10.0KHRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-10.0KHRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-10.0KHRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0603FR-0710KL
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 1/10W 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Piirivastukset 0603 (1608 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RC0603FR-0710KL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,022" (0,55mm)