RC0402FR-07806RL
DigiKeyn tuotenumero
YAG3239TR-ND - Rullattu teippi (TR)
YAG3239CT-ND - Cut Tape (CT)
YAG3239DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0402FR-07806RL
Kuvaus
RES 806 OHM 1% 1/16W 0402
Tarkka kuvaus
806 Ohms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0402FR-07806RL -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)