RC0402FR-07200KL
DigiKeyn tuotenumero
311-200KLRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-200KLRCT-ND - Cut Tape (CT)
311-200KLRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0402FR-07200KL
Kuvaus
RES 200K OHM 1% 1/16W 0402
Tarkka kuvaus
200 kOhms ±1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0402FR-07200KL -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,016" (0,40mm)