RC0201FR-0780R6L
DigiKeyn tuotenumero
YAG2811TR-ND - Rullattu teippi (TR)
YAG2811CT-ND - Cut Tape (CT)
YAG2811DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0201FR-0780R6L
Kuvaus
RES 80.6 OHM 1% 1/20W 0201
Tarkka kuvaus
80.6 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0201FR-0780R6L -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,010" (0,26mm)