RC0201FR-0710KL
DigiKeyn tuotenumero
311-10.0KMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-10.0KMCT-ND - Cut Tape (CT)
311-10.0KMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0201FR-0710KL
Kuvaus
RES 10K OHM 1% 1/20W 0201
Tarkka kuvaus
10 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
RC0201FR-0710KL -mallit
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,010" (0,26mm)