RC0201FR-07100KL
DigiKeyn tuotenumero
311-100KMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
311-100KMCT-ND - Cut Tape (CT)
311-100KMDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC0201FR-07100KL
Kuvaus
RES 100K OHM 1% 1/20W 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Piirivastukset 0201 (0603 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RC0201FR-07100KL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,010" (0,26mm)