PE1206FKE470R04Z
DigiKeyn tuotenumero
13-PE1206FKE470R04ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-PE1206FKE470R04ZCT-ND - Cut Tape (CT)
13-PE1206FKE470R04ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PE1206FKE470R04Z
Kuvaus
RES 0.04 OHM 1% 1W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 mOhms ±1% 1W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Virran tunnistus Metallifolio
Kategoria
Ominaisuudet
Virran tunnistus
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 170°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,033" (0,85mm)