CS0805KKX7R0BB473 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
YAGEO
Varastossa: 8 432
Tekniset tiedot
Suora
KEMET
Varastossa: 2 006
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
TDK
TDK
0.047 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CS0805KKX7R0BB473
DigiKeyn tuotenumero
13-CS0805KKX7R0BB473TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CS0805KKX7R0BB473
Kuvaus
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CS0805KKX7R0BB473 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Pehmeä terminointi
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)