CQ0201CRNPO9BN5R8
DigiKeyn tuotenumero
13-CQ0201CRNPO9BN5R8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CQ0201CRNPO9BN5R8CT-ND - Cut Tape (CT)
13-CQ0201CRNPO9BN5R8DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CQ0201CRNPO9BN5R8
Kuvaus
CAP CER 5.8PF 50V C0G/NP0 0201
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5.8 pF ±0,25pF 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0201 (0603 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
High Q
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0201 (0603 metrinen)
Toleranssi
±0,25pF
Koko/mitat
0,024" pit. x 0,012" lev. (0,60mm x 0,30mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,013" (0,33mm)