CFR-50JB-52-750R
DigiKeyn tuotenumero
13-CFR-50JB-52-750R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CFR-50JB-52-750R
Kuvaus
RES 750 OHM 5% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
750 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Autoteollisuus AEC-Q200 Hiilikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CFR-50JB-52-750R -mallit
Lämpötilakerroin
-500/ +350ppm/°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Koko/mitat
0,130" halk. x 0,354" pit. (3,30mm x 9,00mm)